מעוניינים במטבח חדש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם באופן מיידי

  לקוחות מספרים

  אז תשמעו מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

  אנחנו חושבים שאת ההיכרות הטובה ביותר איתנו תוכלו לעשות באמצעות הווידאו הבא: מאשה ואריה גת החליטו לשפץ את כל הבית וחיפשו אומן שידע לתת להם את המענה לכל עבודות העץ בבית. למטבחי מוסקט הם הגיעו בעקבות המלצה שקיבלו אודות חברה המתמחה במתן שירותי עיצוב מטבחים. כיוון שמאשה ואריה הם בעלי טעם אנין ומיוחד בעיצוב, גלשה השיחה גם למקומות אחרים בבית והחלו להיזרק רעיונות עיצוביים לחלל האוויר. הרעיונות מצאו חן והתחלנו להכין סקיצות לעיצוב הבית בעץ. והתוצאה? את התוצאה תוכלו לראות בעצמכם ולהבין למה מאשה ואריה מתפקדים היום כממליצים של מוסקט ומוכנים להשוויץ ביצירה שנקראת הבית שלהם.

  המטבח של רוזה

  אחרי 18 שנה המטבח של רוזה נהיה קצת צפוף וישן. היא קיבלה החלטה שהיא הולכת להנות מהשהות שלה במטבח בזמן הבישול ושהגיע הזמן לשפץ. רוזה חלמה על מטבח רחב, מעוצב, אבל יותר מהכל פרקטי. לא היינו צריכים יותר מפגישה אחת על מנת להבין שאנחנו הולכים לדרך משותפת וישר נכנסנו לתהליך של תכנון ועיצוב. את התוצאה הסופית תוכלו לראות לפניכם, אבל תקשיבו טוב מה יש לרוזה לומר בעיקר על התהליך.

  "אחרי פגישה נציג מוסקט משתנה תפיסת העולם לגבי מטבחים"

  אז רווית מדברת על שינוי תפיסת העולם לאחר פגישה עם נציג מוסקט מטבחים. האמנם? כמו אחרים, גם לרווית היה חלום עיצובי אבל היא הייתה בטוחה שהפרקטיקה והנוחות שהיא מחפשת יהיו חייבים לבוא על חשבון. אז מזל גדול שהמעצב שלנו יודע להגשים חלומות ובמטבח שתוכנן עבודה לא היו פשרות כלל, לא פשרות עיצוביות ובטח שלא כאלה הקשורות לנוחות. כנסו לסרטון לראות את התוצאה ואת החוויה שרווית מדברת עליה.

  ויש גם כאלה שלא אוהבים להצטלם ומסתפקים בהערכה.

  לכבוד

  מטבחי מוסקט

  עתה כאשר חלפו מספר חודשים של שימוש במטבח , ולאור שביעות הרצון שאנו חשים, אנו רוצים בזאת להביע את הערכתנו ותודתנו לעבודה שביצעה חברת מטבחי מוסקט בהובלתך. אפיינת בתבונה רגישות ומקצועיות את צרכינו, הצעת חלופות רלוונטיות שונות וסייעת לנו לבחור בנכונה לנו. עזרת בהפניה לבעלי מקצוע איכותיים וברכישת מקצת הציוד למטבח והכול ברצון , ברוח טובה וללא רצון בתמורה נוספת. ביצעתם עבודה טובה ועמדתם בכל הבטחותיכם בזמן ואף מוקדם מהיעד. המתקין עמו אתם עובדים השלים את העבודה עם המון רצון טוב, דייקנות וחוסר פשרנות לגבי גימורים ,והתוצאה מדברת למען עצמה.

  אתם רשאים להשתמש במכתב זה כהמלצה, לפרסם או למסור את שמותנו כממליצים.

  אנו נהנים מהמטבח ומודים לכם.

  בברכה

  אביבה וחגי אורדן

  סמטת הדרור 6 כפר סבא

  במטבחי מוסקט אנחנו דוגלים:

  מענה אנושי וזמין
  עיצוב חדשני
  חומרים גלם איכותיים
  עמידה בזמנים
  שירות ללא תחרות

  מעוניינים להתחדש במטבח חדש?

  אצלנו תמצאו מבחר רחב של מטבחים בעיצוב חדשני.
  מעוניינים במטבח חדש? השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם!

   מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

   מטבח פרובנס

   מטבח פרובנס, ייחודיות שתרצו לאמץ מטבח פרובנס מאופיין בשימוש בחומרים טבעיים בלבד, כאשר העץ הוא השליט הבלתי מעורער בממלכת העיצוב. בדרך כלל מדובר במטבח מרווח, אשר מכיל ארונות רבים ומשטחי עץ מאסיביים הממלאים את החלל ומעניקים...

   להמשך קריאה >

   מעוניינים לקבוע פגישת יעוץ ולהתרשם?

   אצלנו תמצאו מבחר רחב של מטבחים בעיצוב חדשני.
   מעוניינים במטבח חדש? השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם!

    בית תוכנה לקידום אתרים