מעוניינים במטבח חדש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם באופן מיידי

  ארונות קיר

  ארונות הם יותר מסתם מקום אחסון!

  ארון הוא רהיט בעל משמעות רבה כמעט בכל חדר וחדר מחדרי הבית. קודם כל, ארון חייב להיות פרקטי ויעיל, בכדי לממש את מטרתו כארון המיועד לצורך אחסון פריטים שונים. מלבד זאת, לא ניתן לפסוח כמובן על ההיבט האסתטי.

  לכן, לפני שבוחרים ארון, מלבד הדגש שמעניקים למראה הארון, להתאמתו לעיצוב החדר כולו ולאיכותו, יש לתת דגש גם על עד כמה הארון הוא פרקטי ויעיל, כמה מקום הוא תופס בחדר ועד כמה הוא יתאים במבנהו ובאיכותו בכדי לממש את מטרתו באופן מושלם.

  סוגי ארונות

  ניתן למצוא ארונות בסגנונות רבים ובגדלים שונים. מארונות קטנים המכילים 2 דלתות ועד ארונות גדולים המכילים 4 דלתות ויותר. יש ארונות המשלבים בתוכם מגירות בגדלים וצורות שונות ויש ארונות אשר בנויים מדלתות ותאים בגדלים שונים.

  מה שחשוב כמובן, בתכנון ארון הוא הצורך בלתת מענה פונקציונלי בעיקר וגם עיצובי כמובן, במסגרת חדר השינה, או לצרכי הבית בכלל.

  כמו כן, ישנם מבחר של חומרים מהם עשויים הארונות השונים. כדאי מאוד לבחור ארון העשוי מחומר איכותי, בכדי שהארון לא ייפגם, צבעו ידהה או יינזק באופן כלשהו ועל מנת שיחזיק מעמד לאורך זמן. מכיוון שלעיתים ארון צריך לשרוד גם מעברי דירות, הבחירה בארון מחומר איכותי, יציב וחזק היא הכרחית ומהותית וזאת על מנת לשמר את הארון בשלמותו לאורך זמן. כיום, הארונות המומלצים והאיכותיים ביותר לכל חדר הם ללא ספק: ארונות קיר. ארונות קיר הם ארונות חדישים המממשים את מטרתם באופן מושלם.

  יתרונות ארונות קיר?

  ארונות קיר הם ארונות הצמודים לקיר ובדרך כלל נבנים לתוך נישה בקיר, אשר ניתן לפתוח אותם באמצעות דלתות הזזה.

  ארונות קיר הם פרקטיים ויעילים, הם אינם תופסים מקום רב שכן, דלתותיהם לא נפתחות לצדדים אלא זזות מקצה לקצה על מסילות. הדבר מעניק מקום נוסף בחדר ומאפשר להציב רהיטים בסמוך לארון מבלי לחשוש שפתיחת דלתות הארון יפגעו באופן כלשהו ברהיט המוצב לידם או שהרהיט יפריע לדלתות הארון להיפתח.

  בכדי שארון הקיר יהיה מתאים ויעיל באופן מוחלט לכל חדר, יש לתכנן מראש את הארון, על ידי בחירת הגודל המתאים, החומר הרלוונטי ותכנונו הפנימי של הארון. יש לבחור כמה תאים יהיו בארון וכיצד הם יתחלקו. באיזה גודל יהיה כל תא ולמה הוא ישמש. ארון קיר בהתאמה אישית הוא ארון שקודם כל לפני שלב הביצוע, מתוכנן באופן קפדני בהתאם למידות החדר והנישה בו הוא ממוקם, החומר ממנו אתם מעוניינים שהארון יהיה, סגנון הארון, מבנהו הפנימי ועוד.

  רק לאחר שלב התכנון המוקפד יותקן הארון בחדר המיועד לו בביתכם. היתרון בארונות קיר הוא היכולת שלכם לתכנן ולעצב אותם לפני שלב ההתקנה הסופית. בניגוד לארונות אחרים אשר רוכשים אותם כפי שהם ומייחלים שהם יתאימו באופן מושלם לחדרים המיועדים להם, ארונות קיר בהתאמה מעניקים לכם את האפשרות והיכולת לתכנן את הארון הרלוונטי לכם בדיוק כפי שאתם רוצים, כך שבסופו של התהליך, התוצר הסופי שתקבלו בדמוי ארון קיר יהיה ללא ספק מושלם.

  בחברת מוסקט אנחנו מאפשרים לכל לקוח עיצוב מיוחד ויוקרתי לארונות הקיר, העיצוב מותאם אישית לכל לקוח.

  ארונות קיר הם ארונות חדישים, מתקדמים ומשוכללים. הם בעלי יתרונות רבים ומשמעותיים ובחירתם עבור כל חדר בבית היא ללא ספק הבחירה הנבונה והנכונה ביותר.

  במטבחי מוסקט אנחנו דוגלים:

  מענה אנושי וזמין
  עיצוב חדשני
  חומרים גלם איכותיים
  עמידה בזמנים
  שירות ללא תחרות

  מעוניינים להתחדש במטבח חדש?

  אצלנו תמצאו מבחר רחב של מטבחים בעיצוב חדשני.
  מעוניינים במטבח חדש? השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם!

   מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

   פתרונות אחסון למטבח

   דוגמאות לפתרונות אחסון למטבח במוסקט מטבחים תמצאו מגוון אדיר של פתרונות אחסון למטבח ממיטב החברות בישראל. אנחנו מתמחים בניצול של 100% מהמקום ולא משאירים שום חלק בבניית המטבח ללא שימוש וללא מטרה. אנו במוסקט מטבחים, עובדים עם מיטב...

   להמשך קריאה >

   מעוניינים לקבוע פגישת יעוץ ולהתרשם?

   אצלנו תמצאו מבחר רחב של מטבחים בעיצוב חדשני.
   מעוניינים במטבח חדש? השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם!

    בית תוכנה לקידום אתרים